Socialinio – emocinio ugdymo diena

koliaas1Spalio 2 d. Vaižganto progimnazijoje 1 – 8 klasių mokiniams vyko ugdymas kita forma. Progimnazijos bendruomenė stengėsi įtvirtinti ir puoselėti darnius santykius, mokėsi įvardinti savo emocijas bei ugdėsi savitvardos bei savimonės įgūdžius.
1 - 4 klasių mokiniai emocijas pažino žaisdami mokomuosius žaidimus ,,Įvardink ir pavaizduok emocijas'', ,,Mūsų obuolių medis'', ,,Surask draugą'', ,,Proto mankšta'', ,,Emocijų ratas''. Socialinio – emocinio ugdymo diena pradinukams baigėsi refleksijomis, plakato ,,Kaip šiandien jaučiuosi'' kūrimu ir pristatymu.
5 – 8 klasių mokiniai su emocijomis susipažino nuotoliniu būdu. Pirmiausia vyko integruotos matematikos ir SEU, gamtos ir žmogaus ir SEU, fizinio aktyvumo ir SEU pamokos apie emocinę savijautą, aplinkas, duomenų rinkimus. Moksleiviai, padedami auklėtojų, aptarė progimnazijos emocines aplinkas, asmenines ir klasės vertybes, dirbo grupėse. Vaida Apšegienė, pavaduotoja ugdymui, ir Aurelija Petronytė, socialinė pedagogė, supažindino 5- 8 klasių mokinius su elektronine patyčių dėžute, kaip ja naudotis.
Dirbdami grupėse, atlikę smagias bei susikaupimo reikalaujančias užduotis, mokiniai tarpusavyje pasidalino jausmais, mintimis, patyrimais. Ši diena buvo kupina teigiamų emocijų, džiugesio, įspūdžių, mielų akimirkų!

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Hits: 114