Šventas Velykas pasitinkant...

2Atgimusi gamta dovanoja mums pačią gražiausią pavasario šventę – Šventas Velykas. Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojais šiai šventei ruošėsi iš anksto. Vaikai piešė, spalvino ir kirpo margučius, mokėsi dainelių apie pavasarį, eilėraščių apie Velykas. Kiekvieną klasę aplankė Velykų bobutė (mokytoja Joalita). Ji atvyko ne viena – ją lydėjo būrys zuikučių. Velykų bobutė supažindino vaikus su Velykų šventės tradicijomis. Zuikių padedama, išrinko gražiausiai nuspalvintus ir iškirptus margučius. Šie papuošė mokyklos antrojo aukšto fojė.
Saulėtą pirmadienio pusiaudienį susirinko visi pradinių klasių mokiniai, nešini rankose pasigamintais margučiais. Jie kieme dainomis ir eilėraščiais pasitiko artėjančias šventas Velykas. Margučiais papuošė Vaižganto progimnazijos kiemą, kuris nušvito Velykine nuotaika, džiaugsmu.
Juk ne veltui sakoma, kad kartu su pavasario saule ir Šventomis Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tikime, kad šis Šventų Velykų laukimas atnešė į vaikų širdis šilumos, gerumo, džiaugsmo, kad esame visi kartu, kad laukiame švenčių, kad esame sveiki ir laimingi!

Joalita Čapaitienė, tikybos mokytoja

Hits: 370