Išvyka į Šiaulius

CAM03322Rugsėjo 29 d. 3b ir 4a klasės mokiniai išsiruošė aplankyti Šiaulių miestą. Neįprasta, bet šį kartą kelionei pasirinko ne autobusą, o traukinį. Tai ne tik kultūrinė - pažintinė išvyka, bet ir saugaus elgesio gatvėje, traukinių stotyje ir traukinyje diena. Nuvykę į Šiaulius pėstute patraukėme Katinų muziejaus link. Čia mus pasitiko ,,muziejaus direktorius ir jo pavaduotojai". O jie neįprasti - tai murkiantys katinai. Susipažinome su Katinų muziejaus įkūrimo istorija ir ten esančiais katinais iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai turėjo atlikti ir smagią užduotį: surasti mažiausią, sunkiausią, pirmąjį muziejaus eksponatą, iš Meksikos atvykusį katiną skeletą ir visur lydintį katiną.
Jaunųjų gamtininkų centre susipažinome su egzotiniais gyvūnais, kuriuos žmonės ryžtasi laikyti namuose.
Pasidžiaugę gyvąja gamta, žingsniavome link Saulės laikrodžio aikštės, aplankėme Šiaulių metalinę lapę. Kadangi diena buvo saulėta, tai Talkšos ežero pakrantė buvo gera vieta piknikui su draugais ir žaidimams.
Toliau mūsų laukė Dviračių muziejus. Vaikams buvo įdomu pamatyti, kokiais dviračiais važinėjo jų proseneliai, seneliai ir tėvai. Ir kaip dviračio muziejus be lenktynių! Kiekvienas mokinys ir mokytojos mynė dviratį po 1 min. ir išsiaiškinome, kas ištvermingiausi. Mergaičių tarpe Samanta Navickaitė, 3a, berniukų tarpe Gustas Rimeikis, 4a.
Papildę savo žinių bagažą, papramogavę, vėl sėdome į traukinį ir geros nuotaikos lydimi grįžome į namus. Tai nepaskutinė kelionė į Šiaulius traukiniu, dar daug lankomų vietų yra šiame mieste.

Audronė Slanksnienė ir Ingrida Kasperavičiūtė, 3b ir 4a klasių auklėtojos

Hits: 802