Mes drąsūs, stiprūs ir vikrūs!

foto1Vasario 10 d. Radviliškio sporto arena sukvietė didelį būrį sportininkų . Arenoje vyko rajoninės 5- 6 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos. Vaižganto progimnazijai atstovavo Emilė Bubliauskaitė, Simona Labenskaitė, Eva Markaitytė, Ūla Ščeponavičiūtė, Mantas Apramičius, Robertas Valiukas, Saidas Končius, Laurynas Drąsutis ir Arnoldas Breimelis, 5a klasė, Justina Bajoraitė, Gabrielė Laurinavičiūtė, Ema Mandravickaitė, Lukas Čepaitis, Emilis Blužas ir Lukas Ščerbakovas, 6b klasė, Ūla Bružaitė, Arnas Kaleinikovas, 6c klasė, Dominykas Ugianskis, 6a klasė bei Greta Šafronaitė - 7b klasė.
Mūsų progimnazijos mokiniai kartu su V. Kudirkos ir Gražinos pagrindinių mokyklų mokinių komandomis varžėsi devyniose estafetėse: kamuolio varymo, šuoliukų per gimnastikos suolelį, šuoliukų su kamuoliu, greičio, kūlvirsčio ir kamuolio pagavimo, kamuoliuko varymo su lazdomis, futbolo kamuolio varymo, metimo į krepšį rungtyse. Po atkaklios kovos - likome antri.
Sveikiname dalyvius, džiaugiamės pasiektais rezultatais ir tikimės, jog ateityje išliksite ir stiprūs, ir vikrūs, ir drąsūs!

Ilma Pipirienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

Hits: 892