Vaižgantietės projekte „Susitinkam po reklamos 2015“

038Lapkričio 30 d. 8b klasės mokinės dalyvavo Šiaulių apskrities mokinių pilietinio ir ekologinio ugdymo projekte „Susitinkam po reklamos". Projektas buvo vykdomas dviem etapais.
Pirmojo etapo metu „Reklamuoju savo mokyklą" Viktorija Dailidonytė, Justina Eitutytė, Mena Grakauskaitė, Miglė Jacynaitė ir Ausma Karčauskaitė,8b, atliko „namų užduotį" – apipavidalino projekto organizatorių iš anksto parengtą eglutės maketą. Kūrimo procese naudojome renginių nuotraukas ir ekologiškas antrines žaliavas.
Antrasis etapas – kūrybinės dirbtuvės „Dovanoju Kalėdų žvaigždę" vyko Šiaulių miesto Dailės galerijoje. Baigiamojo renginio metu projekto dalyvės pristatė pirmojo etapo darbą – eglutę iš antrinių žaliavų. Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai ir mokytojai sukūrė bendrą darbą – Kalėdų eglę Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams.
Pirmojo etapo metu sukurta eko-eglutė buvo grąžinta dalyviams į mokyklą. Parvežta eglė jau papuošė progimnazijos erdvę ir džiugins bendruomenę visą Kalėdinį laikotarpį.
Pristatymui mergaites paruošti padėjo Daiva Mikšienė, lietuvių kalbos mokytoja, ir Ina Petraitienė, muzikos mokytoja.
Nuorodos į renginio nuotraukas: http://renc46.wix.com/ekoprojektas ir facebook paskyroje: Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

Salvija Zakienė, technologijų mokytoja metodininkė

Hits: 809