Edukacinis video spektaklis „Brokoliukas Sveikatos karalystėje“

BeFunky-collage 2Radviliškio Vaižganto progimnazijoje vasario 1 dieną vyko edukacinis nuotolinis spektaklis „Brokoliukas Sveikatos karalystėje". Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras pakvietė jame dalyvauti pirmų ir priešmokyklinių grupių moksleivius.
Spektaklio metu vaikai susipažino su sveika mityba, daržovėmis, vaisiais ir kitais sveikatos šaltiniais bei fiziniu aktyvumu. Spektaklio metu mokiniai buvo įtraukiami į patį spektaklį – kartu su Brokoliuku mokėsi, kaip tinkamai ir smagiai atlikti mankštą bei supažindino su gero elgesio prie stalo taisyklėmis. Sveikuolio Brokoliuko kelionės metu po Sveikatos karalystę mokiniai susipažino su įvairiomis daržovėmis, jų nauda organizmui, kiek ir kokių vitaminų bei gerųjų savybių jos turi, kiek daržovių reikia vartoti, kad būtum sveikas ir stiprus. Spektaklį užbaigė nuotaikingas „Brokoliuko šokis" įtraukęs visus vaikus.
Spektaklis suteikė gerų emocijų ir sveikatos žinių! O gautų žinių priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai įtvirtino savo kūrybiniuose darbuose.

Loreta Kučinskienė, visuomenės sveikatos specialistė

Hits: 339