RADVILIŠKIO VAIŽGANTO PROGIMNAZIJOJE ĮDIEGTA ELEKTRONINĖ ,,PATYČIŲ DĖŽUTĖ“

Vaižganto progimnazijoje nuo 2020 metų spalio 2 d. įdiegta elektroninė platforma „Patyčių dėžutė". Tai priemonė, kuri leidžia mokiniams anonimiškai ir greitai pranešti apie įtariamas arba įvykusias patyčias, o mokyklai– reaguoti į jas ir laiku suteikti pagalbą. Pažymime, kad šis įrankis suteikia galimybę pranešti ne tik apie save, bet ir apie kitą mokyklos bendruomenės narį, užtikrinti, kad jautrūs duomenys pasieks tik už patyčias mokykloje atsakingus asmenis. Norintys elektroninę ,,Patyčių dėžutę" gali parsisiųsti mobiliuoju įrenginiu.
Kaip veikia patyčių dėžutė?
Apsilankę Vaižganto progimnazijos internetinėje svetainėje, rasite mygtuką ,,Patyčių dėžutė". Perskaitę instrukcijas ir paspaudę mygtuką ,,Pranešti apie patyčias" mokiniai, tėvai ir mokytojai gali informuoti apie įvykusias arba įtariamas patyčias. Pateiktoje anketoje reikia nurodyti vietą, laiką, dalyvius, trumpai apibūdinti situaciją.
„Patyčių dėžutė" nėra skirta pakeisti pranešimus apie patyčias žodžiu – tai papildoma ir patogi priemonė išsipasakoti, kai kiti pranešimo apie patyčias būdai nepriimtini dėl baimės būti identifikuotais.

Radviliškio Vaižganto progimnazijos
administracijos informacija

Hits: 28