Vaižganto progimnazijoje surengta metodinė – praktinė konferencija

IMG 1544„Gyvenu sveikai" – taip pavadinta Radviliškio rajono anglų kalbos metodinė - praktinė 4-8 klasių mokinių konferencija. Ji vyko Vaižganto progimnazijoje. Konferencijos tikslas – skatinti sveikos gyvensenos įgūdžius bei ugdyti mokinių anglų kalbos komunikavimo kompetenciją, lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.
Daugiau nei 40 mokinių iš 8 Radviliškio rajono mokyklų konferencijai paruošė žodinius ir stendinius pranešimus apie sporto bei sveikatingumo svarbą, pasakojo, kaip sveika gyvensena nulemia mokymąsi, skatino daugiau judėti bei sportuoti.
Plenariniame posėdyje sveikinimo žodį tarė Vaižganto progimnazijos direktorė Nijolė Krušienė bei progimnazijos mokiniai. Aktyvūs buvo ir renginio svečiai: Šiaulių Didždvario gimnazijos anglų kalbos mokytoja Rūta Alminienė kalbėjo apie kūrybinius ugdymo metodus anglų kalbos pamokose, jos mokiniai - Ieva, Rugilė ir Ugnius - pristatė kalbas, kurios buvo puikus pavyzdys jaunesniems mokiniams.
Ir mokytojai, ir mokiniai džiaugėsi galimybe kalbėti savo bendraamžiams, klausytis pranešimų anglų kalba, įgyti žinių ir tobulėti.
Radviliškio SJNUS metodininkė Edita Varneckienė visiems konferencijos dalyviams įteikė Padėkos raštus ir palinkėjo nepamiršti konferencijoje aptartų aktualijų – visada tobulėti bei gyventi sveikai.

Ligita Sadauskienė,
Vaižganto progimnazijos
anglų kalbos mokytoja metodininkė

Hits: 396