TARPTAUTINĖ VAIKIŠKOS KNYGELĖS DIENA VAIŽGANTO PROGIMNAZIJOS BIBLIOTEKOJE

biblioteka1Knygos padeda neskubėti. Knygos moko pastebėti. Keliaudami knygos puslapiais vaikai mokosi rasti išeitį iš keblių situacijų.
Visa balandžio pirmoji savaitė progimnazijos bibliotekoje buvo skirta Vaikiškos knygos šventei. Pirmų ir antrų pradinių klasių mokiniai klausėsi terapinės pasakos „Pasiklydęs spinduliukas" ,kurią garsiai skaitė mokyklos bibliotekininkė .Vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie baimę, kurią patiria pasiklydęs spinduliukas, draugišką paramą, kurios jis sulaukia iš berniuko. Mokiniai sužinojo, kad saulės šviesa ir šiluma turi galią, kad saulės spinduliai ne tik pakelia miegalius, bet ir šildo laukų ir daržų augalus.
3A klasė mokiniai patys skaitė H.K. Anderseno pasaką „Lakštingala". Garsiniai skaitymai ne tik proga pasiklausyti gražios ir išraiškingos kalbos, bet kartu tai puiki proga įdėmiai klausyti skaitančio draugo. Antrų klasių mokiniai per dailės pamokas piešė mėgstamiausius knygų herojus, piešinius jie padovanojo bibliotekai. Vaikiškos knygelė dieną paminėjo ir penktokai.
Mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos I.Kareivienės, taip pat prisiminė mėgstamiausius knygos veikėjus.
Stebuklų, nuotykių ,nuoširdumo kupinos knygos užpildo vaikų širdis, moko juos būti geresnius, suteikia naujų žinių.

Daiva Gaivelienė, Vaižganto progimnazijos bibliotekininkė

Hits: 405