Draugystės popietė

DSC03169Sakoma, kad ,,ne žodžiai, o veiksmai augina tikrąją draugystę". Lapkričio 28 – ąją ,minint Draugo dieną, Radviliškio Vaižganto progimnazijos 3b klasės mokiniai buvo pakviesti į popietę ,,Draugystės ratas" Radviliškio rajono vaikų globos namuose ,,Nykštukas".
Susitikimo mokiniai labai laukė ir iš anksto tam ruošėsi; gamino obuoliukus, rašė linkėjimus, draugų vardus. Kartu su tėveliais rūpinosi naujomis knygomis, rašymo priemonėmis, spalvinimo knygelėmis. Su muzikos mokytoju Tomu Kanapinsku ruošė nuotaikingą koncertą. Muzikinę dovaną padovanojo savo draugams. Šeimininkai neliko irgi skolingi – atliko kelias labai gražias dainas. Vaikai kartu šoko, žaidė, piešė draugą, sprendė kryžiažodžius, minė mįsles. Visi drauge iškirpo ,,draugystės" girliandą, kuri papuošė aktų salės langą .
Popietė baigėsi bendra draugų daina ir žaidimu. Sukdamiesi bendrame rate vaikai bei jų auklėtojos Danguolė Naujokienė ir Kristina Sederevičienė dar kartą pasidžiaugė maloniu bendravimu, nuoširdžia draugyste, kuri visus skatina tikėti gerumu. Atsidėkodami už atneštą šilumą, vaikų globos namų ugdytiniai mokiniams ir mokytojams padovanojo savo rankomis pagamintas Kalėdines atvirutes su užrašais - ,,būk draugu", ,,geram draugui", ,,mes – draugai", palinkėjo gražių ateinančių švenčių.
Labai nenoriai atsisveikindami trečiokai savo draugams pažadėjo susitikti pavasarį tradicinėje sporto popietėje miesto parke.

K.Sederevičienė, 3b klasėsauklėtoja

Hits: 467