Kelionės po Slovakiją ir Austriją įspūdžiai

Paskelbta: Pirmadienis, 12 lapkričio 2018

2018-10-23 19.51.32Spalio 12-15 dienomis buvau išvykusi į kelionę po Slovakiją ir Austriją. Šią kelionę, kaip ir 50 vaikų iš visos Lietuvos, laimėjau dalyvavusi VKIF organizuojame vertimo konkurse ,,Tavo žvilgsnis 2018''.
Kelionė prasidėjo anksti ryte, tačiau miego trūkumas greitai išsisklaidė nuo šiokio tokio jaudulio, laukiamų įspūdžių. Spalio 12 dieną Vilniuje visiems susėdus į autobusą nuobodžiauti neteko. Naujai atrasti draugai, klegesys, noras kuo greičiau nuvykti, nuslopino namų ilgesį.Vykome į VysokeTatry (Tatrus)t.y., į nuostabaus grožio kalnus, į kuriuos žiūrint manai, jog prieš tavo akis atvirutė.Palaipiojus kalnais, pasigrožėjus pasakiškais vaizdais, jau vakarėjant savo kelionę autobusu tęsėme toliu, į Austriją. O išaušęs gražus spalio 14 d. rytas žadėjo, jog ir ši diena bus įsimintina - lankysime sostinę. Aplankytoji Viena ne ką mažiau įdomesnė už kalnų grožį. Lankėme visame pasaulyje žinomą Gamtos muziejų. Šiame muziejuje pamatėme žmogaus pirmtako skeletą - ,,Liusę''.(Žymiausias žmogaus pirmtako skeletas –australopitekas, ojo amžius yra apie 3,2 milijonų metų). Vėliau lankėme meno muziejų ,,Albertina'', kuriame teko galimybė pasigrožėti žymiojo dailininko P.Pikaso darbais. Muziejų mieste daug, visas kvartalas. Patiko vaikščioti siauromis Vienos gatvelėmis, klausyti Šv. Stepono katedros varpų skambesio.Sugrįžę į autobusą, dalinomės įspūdžiais, tačiaunetrukus visas emocijas vis tik užgožė patirtas nuovargis, tad saldžiai įmigome. Atgal į Vilnių grįžome jau gerokai įsidienojus spalio 15 dienai.
Labai norėčiau, jog ši kelionė būtų ne paskutinė, nes pamatyti vaizdai, apie kuriuos skaičiau tik knygose, aplankytos įstabaus grožio vietos, anglų kalbos patirtis atperka visą nuovargį. Vykčiau dar ir dar kartą, tad ir toliau bandysiu siekti savo tikslo dalyvauti panašiuose projektuose, nes tikrai verta ir labai naudinga.

ElingaChlevickaitė, 6c

Peržiūros: 210