Festivalis –konkursas ,,Išdykęs stilius 218‘‘

Paskelbta: Ketvirtadienis, 26 balandžio 2018

av 2Balandžio 21 d. Panevėžio bendruomenių rūmų salėje šurmuliavo XX-asis Tarptautinis šiuolaikinio meno festivalis-konkursas „Išdykęs stilius 2018". Festivalis – tai tarptautinis tęstinis projektas, vykstantis Panevėžyje nuo 1998 metų ir jungiantis jaunimo kostiumo dizaino bei šiuolaikinių šokių kūrėjų kūrybinius darbus į vieną šventę. Tradicinis festivalis gali pasigirti profesionaliai išaugusiomis kolekcijomis.

Šiais metais buvo pristatytos dvidešimt avangardinės bei gatvės mados kolekcijų. Autoriai – jaunieji dizaineriai iš Kauno, Panevėžio, Minsko, Gargždų ir Radviliškio. Kartu vyko ir šiuolaikinio šokio konkursas, o jaunieji fotografai fiksavo gražiausias renginio akimirkas.
Mūsų miestui atstovavo Radviliškio Vaižganto progimnazijos „Alternatyvios mados studijos" kolekcija „Juodai balta rokiruotė", kuri buvo įvertinta ir pastebėta. Radviliškiečiai jaunimo avangardo grupėje laimėjo III-ąją vietą bei pelnė teatrališkiausios kolekcijos nominaciją. Sveikiname ir džiaugiamės jaunųjų kūrėjų sėkme ir jų vadovėmis –Irina Kareiviene, dailės mokytoja metodininke, Jurgita Bačianskiene, priešmokyklinio ugdymo vyresniąja mokytoja!

Peržiūros: 226