Jaunųjų sportininkų pergalės

Paskelbta: Penktadienis, 30 kovo 2018

20180322 143751Radviliškio Vaižganto progimnazijos 4c klasės mokiniai ir mokytoja Violeta Šidlauskienė dalyvavo sporto projekte, skirtame beisbolo plėtrai ir vaikų sportiniam ugdymui gerinti. Projektas buvo vykdomas Vilniuje, Kaune ir Radviliškyje.
Kovo 22 dieną 4c klasės mokinių komanda -tarpklasinių bei Radviliškio tarpmokyklinių varžybų nugalėtoja vyko į Kauną. Ten vyko Lietuvos mokyklų beisbolo čempionato Respublikinis Turas.
Mūsų progimnazijos ketvirtokai pasižymėjo kovingumu bei susiklausymu ir nugalėjo bendraamžių komandas iš Vilniaus Baltupių bei Kauno Dainavos progimnazijų. Jaunieji sportininkai laimėjo 1-ąją vietą bei tapo Respublikinio turo nugalėtojais. Komanda apdovanota čempionato nugalėtojų taure, o komandos dalyviai - čempionato medaliais. Varžybose Emilė Jankūnaitė išrinkta kaip geriausia komandos žaidėja, o Eligijus Miciuta- geriausias čempionato žaidėjas.
Ačiū 4c klasės mokinių komandai už tokius puikius rezultatus!