Antrokai plaukimo baseine

Paskelbta: Penktadienis, 30 kovo 2018

DSC02407Kiekvieną trečiadienį Radviliškio Vaižganto progimnazijos 47 antrokai ir jų auklėtojai skuba į Radviliškio plaukimo baseiną. Nuo vasario 1-osios kūno kultūros pamoka skiriama mokymo plaukti užsiėmimams.
Antrokų mokymas plaukti – smagi ir nuotaikinga veikla. Mokiniai plaukimo baseine susipažino su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi kvėpavimo pratimų, laikytis ant vandens su pagalbinėmis priemonėmis ir be jų.
Treneriai Vilma Staškuvienė ir Valerijus Belovas kantriai moko vaikus ne tik plaukimo pratimų, bet drąsina pamilti vandenį, jo nebijoti, laikytis taisyklių ir susitarimų.
Nauja veikla vaikams labai tinka. Jų nuomone, tai ,,puikus sportas", ,, smagu mokytis plaukti", ,,galima išmokti plaukti ir pramogauti", ,,ten labai linksma ir gera", ,,baseine aš jaučiuosi laisvas, pailsiu, atsigaunu", ,,tokia kūno kultūros pamoka yra labai įdomi".
Puikių trenerių pagalba antrokai įgijo pirmuosius įgūdžius plaukti. Plaukimo baseine jie mokosi ne tik plaukti, bet ir turi išskirtinę galimybę būti kartu ir įgyti svarbius gyvenimoįgūdžius.Tikimės, kad šių privalomų pamokų metu žinos, kaip elgtis vandenyje, pamėgs plaukimą.

Kristina Sederevičienė, 2b klasės auklėtoja

Peržiūros: 300