PUG ir 1- 4 klasių mokinių ekologinė akcija ,,Padėkime Žemei išlikti”

P42700641Gegužės 21 – 22 d.Radviliškio Vaižganto progimnazijoje Mažųjų ekologų būrelio nariai , vadovaujami pradinių klasių mokytojos A. Švėgždienės, pakvietė PUG, 1 – 4 klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti ekologinėje akcijoje ,, Padėkime Žemei išlikti".
Pradinukai stebėjo filmukus ,, Nepaprasta Lietuva", ,, Gamtos tarša", po to juos aptarė. Mokiniai išsakė mintis, kas nutinka, kai žmonės nesirūpina gamta, ją teršia. Aiškinosi, kodėl ir kaip reikia rūšiuoti atliekas. Stebėjo mokomąjį filmuką ,, Kaip rūšiuoti atliekas?".
Vaikai pasidžiaugė artėjančiomis vasaros atostogomis. Pasakojo, ką planuoja veikti atostogų metu. Iš nuotaikingo animacinio filmuko ,, Iškylautojų daina" veikėjų pasimokė, kaip linksmai, saugiai galima iškylauti gamtoje jos neniokojant.
PUG ir 1 – 2 klasių mokinukai ,,Žemės modelį'' puošė piešinukais, aplikacijomis. 3 -4 klasių mokiniai susipažino su Gamtos bičiulių priesakais , rašė laišką Žemei. Akcijos dalyviai pasižadėjo saugoti mūsų žaliąją planetą, kad ji džiugintų ne tik mus, bet ir ateinančias kartas.

A.Švėgždienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Hits: 1206