Draugystė tęsiasi

Paskelbta: Antradienis, 05 gruodžio 2017

20171130 154922Graži draugystė jau kelerius metus sieja Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokinius ir Radviliškio rajono vaikų globos namų ,,Nykštukas" auklėtinius. Jau tapo tradicija kasmet organizuoti bendrus renginius.
Lapkričio 29 –ąją švenčiama Draugų diena, tai mūsų progimnazijos 2b ir 4a klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų KristinosSederevičienės ir Reginos Jašinskienės, lapkričio 30 dieną ir vėl išskubėjo pas savo draugus – Radviliškio globos namų ,,Nykštukas" auklėtinius. Vaikų globos namuose vaižgantukai kartu su vaikų namų auklėtiniais surengė popietę ,,Pasidalinkime draugyste".Mokiniai dainavo daineles, sakė gražius žodžius apie draugystę, žavėjosi šeimininkų atliekamomis dainomis, padovanojo naujų knygų, rašymo priemonių, saldumynų. Taip mūsų progimnazijos mokiniai prisidėjo prie Lietuvos prezidentės inicijuotos akcijos ,,Knygų Kalėdos". Po koncerto vaikai ant iškirptų žvaigždučių užrašė savo mintis apie draugystę, jas spalvino. Savo draugams linkėjo: ,,daug draugų", ,,linksmų dainų", ,,juoko'', ,,pasitikėjimo", ,,nesipykti su draugu", ,,atvirų pokalbių vakare" ir kt. Iš papuoštų žvaigždučių vaikai sukūrė puikią eglutę, kuri dar ilgai globos namų auklėtiniams primins apie draugų apsilankymą.Atsidėkodami už atneštą šilumą, vaikų globos namų ugdytiniai mokiniams ir mokytojoms padovanojo savo rankomis pagamintas Kalėdines žvaigždutes, linkėdami gražių ateinančių švenčių.
Mokytojos Kristina Sederevičienė, Regina Jašinskienė ir socialinė darbuotoja Danguolė Naujokienė džiaugėsi, kad mokinukai mokosi daryti gerus darbus, kurti grožį, dalintis džiaugsmu, mokosi kitaip vertinti draugystę.Tokia veiklavaikus labai praturtina, sušildo, suburia, suartina. Tai puiki galimybė mokytis būti kartu.

R.Jašinskienė, 4a klasės auklėtoja

Peržiūros: 235