Susitikimas su ,,Šiaulių‘‘ krepšinio klubo nariais

Paskelbta: Trečiadienis, 29 lapkričio 2017

23897806 1915605812034053 973471398 nLapkričio 22 d . Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniai dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje organizuotoje konferencijoje - diskusijoje su ,, Šiaulių" krepšinio klubo atstovais. Į susitikimą atvyko klubo vadovas Mindaugas Žukauskas, komandos vyriausiasis treneris Antanas Sireika, žaidėjai Omaras Prewittas, AkeemasWrightas, Arminas Urbutis bei radviliškietis Rytis Pipiras. Šis susitikimas buvo išskirtinis, žaidėjai nerodė savo sugebėjimų aikštelėje, jie bendravo su mokiniais, mokytojais, atsakinėjo į klausimus.
Daugiausiai klausimų sulaukė treneris A. Sireika, kuris pasidalino sukaupta patirtimi. Jis kartojo, kad ,, mokymasis nesibaigia uždarius mokyklos duris". Baigus mokyklą prasideda kita - gyvenimo mokykla, kurios pamokos dažnai būna daug skaudesnės. Ir nors su amžiumi jautiesi žinąs viską, kaskart tenka mokytis iš naujo.
Žaidėjai pasakojo apie savo pasirinkimą žaisti krepšinį, kaip mėgsta leisti laisvalaikį, ir kiek apskritai jo turi, pasakojo apie išdaigas, kurias yra iškrėtę mokykloje, kuo svajojo būti užaugę.
Džiaugiamės Lizdeikos gimnazijos ir ,,Šiaulių'' krepšinio klubo užsimezgusia draugyste ir suteikta galimybe pabūti kartu.

I.Pipirienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

Peržiūros: 281