Radviliškio rajono mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų Rajoninis konkursas „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI 2017‘‘

Paskelbta: Pirmadienis, 30 spalio 2017

IMG 20171027 121554Spalio 27d. į Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos aktų salę rinkosi konkurso dalyviai. Tai ikimokyklinio amžiaus grupės ir 1-4 klasių komandos iš viso Radviliškio rajono.
Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų rungtis. Taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir mokyklų pedagogėms bei sveikatos priežiūros specialistėms.
Mūsų progimnazijai atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai" komanda (auklėtoja Ona Gabenienė) ir pradinių klasių grupėje varžėsi 4 c klasės komanda (auklėtoja Violeta Šidlauskienė). Pastaroji komanda užėmė trečiąją vietą savo amžiaus kategorijoje.Visose amžiaus grupėse buvo išrinkti nugalėtojai, kurie atstovaus Radviliškio rajonui kitame – zoniniame ,,Sveikuolių sveikuoliai" renginio etape.
Sveikiname konkurso prizininkus, dalyvius ir linkime sėkmės!Konkurso organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

Loreta Kučinskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Peržiūros: 297