Rajono 5-8 klasių mokiniai rungėsi „Protų mūšyje"

DSC00758Kovo 13 dieną Radviliškio Vaižganto progimnazijoje šurmuliavo rajono 5-8 klasių mokinių „Protų mūšio„ konkurso dalyviai. Išbandyti savo jėgas šiamekonkurse panoro Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos komandos „Šeduviai" ir „Smalsučiai", Gražinos pagrindinės mokyklos komandos „komanda „ Komanda 5" ir trys Vaižganto progimnazijos komandos „ Septintokai", „Koziriai" ir „Pūkeliai". Kartu su mokiniais, kaip svečiai, dalyvavo ir mokytojų komanda.
Dalyviai atvyko į konkursą gerai nusiteikę, pasidabinę skarelėmis, pasigaminę emblemas. Konkurso metu mokiniams pateikti klausimai buvo suskirstyti į 6 grupes. 1-ajame ture mokiniai turėjo atsakyti į klausimus lietuvių kalba apie Lietuvos istoriją, papročius, žymias vietas ir kt. 2-asis turas buvo skirtas anglų kalbai ir Didžiosios Britanijos kultūrai, tradicijoms, istorijai. 3-jame ture komandų dalyviai miklino protus vokiečių kalbos 6-ajame ture mokiniams buvo pateikti bendri klausimai apie istoriją, kultūrą, matematiką ir įdomius faktus.
Suskaičiavus komandų surinktus taškus, vertinimo komisija nutarė pirmąsias dvi vietas skirti Šeduvos gimnazijos komandai „Smalsučiai" ir Vaižganto progimnazijos komandai „ Koziriai". Jos surinko vienodai – po 18 taškų. Antrąją vietą užėmė V.Kudirkos komanda „ Komanda 5"- 17 taškų. Prizinių vietų nugalėtojai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais ir įsteigtais saldžiais prizais. Visi dalyvavusių komandų dalyviai gavo atminimo dovanėles.
Konkurso pabaigoje mokiniai ir mokytojai susirinko nusifotografuoti bendrai nuotraukai. Jų veiduose švietė šypsenos, nes visi ne tik gerai, bet ir labai prasmingai praleido laiką.


Radviliškio Vaižganto progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Juškevičienė


 

 

Hits: 1619