Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ 2015 rajoninis konkursas

PC020288Konkurso organizatoriai yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.
Gruodžio 2d., į Radviliškio sporto areną rinkosi konkurso dalyviai, kurie varžėsi penkiose amžiaus grupėse: ikimokyklinių grupė, 1-4 klasių grupė, 5-6 klasių grupė, 7-8 klasių grupė, 9-11 klasių grupė.
Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų, judėjimo rungtį. Taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir mokyklos pedagogėms bei sveikatos priežiūros specialistėms.
Mūsų mokyklą atstovavo pradinių klasių „Sveikos gyvensenos" būrelio komanda (vadovė mokytoja metodininkė Zita Norvaišienė). Komanda varžėsi 1-4 klasių grupėje ir užėmė trečiąją vietą.
Visose amžiaus grupėse buvo išrinkti nugalėtojai, kurie atstovaus Radviliškio rajoną kitame – zoniniame ,,Sveikuolių sveikuoliai" renginio etape.
Sveikiname konkurso dalyvius ir linkime sėkmės!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, Loreta Kučinskienė

Hits: 858