Išvyka į Klaipėdą

190Lapkričio 20 dieną būrys 6-8 klasių mokinių ( progimnazijos šokėjai, savivaldos ir karjeros ugdymo būrelio nariai) išvyko į Klaipėdą. Pirmiausia lankėsi Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume. Stebėjo nuotaikingą renginį, susipažino su jūros žinduoliais- delfinais, Juodosios jūros afalinomis. Po pasirodymo mokiniai bendravo su Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja N. Puteikiene, kuri papasakojo apie jūrų muziejaus dabartį ir ateities planus.
,, Ar sunku dresuoti delfinus? Ar jie geri ? Ar visada paklūsta? Kokius reikia baigti mokslus, kad taptum delfinų treneriu ?'' – į šiuos ir kitus klausimus atsakymus vaikai sužinojo susitikę su delfinų trenere. Svarbiausia , anot trenerės, delfinus reikia labai mylėti, o biologijos ar veterinarijos mokslai padeda geriau pažinti šiuos labai protingus žinduolius .
Vėliau apsilankėme Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. ,, Jūreivių kalvė ''- taip savo mokyklą pristatė jaunoji gidė. Su turima įranga mokiniai galėjo išbandyti save – pabūti ,,kapitonais '' ir laivą valdyti įvairiomis oro sąlygomis – lyjant lietui, tamsoje, esant audrai.
Dar daug įdomių faktų apie jūreivių profesiją sužinojo mokiniai.
Nors kelionės metu oras nelepino- visą laiką lijo, tačiau visų nuotaika buvo puiki. Ši šauni edukacinė ir profesinio veiklinimo išvyka – tai dovana progimnazijos šokėjams, savivaldos klubo ir karjeros ugdymo būrelio nariams. Tikimės, kad mokiniai dar aktyviau dalyvaus neformaliojo švietimo veikloje. Kartu su mokiniais vyko mokinių savivaldos klubo vadovė N.Poškienė, karjeros ugdymo būrelio vadovė N.Valčiukienė ir šokių būrelio vadovė V.Gilienė.

N.Valčiukienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Hits: 890