Padėkos diena

Kai pavasaris žiedais pražysta
Ir žemė marga nuo žiedų,
Mes Jums tariame ačiū,
Kad esat, kad būsit tvirti...

DSCF1497Gegužės 26 d. į Vaižganto progimnazijos aktų salę rinkosi 5-8 klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir mokytojai pasidžiaugti praėjusiais sėkmingais, šauniais, darbingais ir išradingais mokslo metais. Renginys prasidėjo nuotaikingu šokiu ,,Kepurinė.'' Renginio vedėjai Rugilė ir Ugnius, 7b, pakvietė visus prisiminti nuveiktus darbus, pasidžiaugti laimėjimais ir pasiekimais.
Nijolė Krušienė, Vaižganto progimnazijos direktorė, pasveikino visus taip gausiai susirinkusius į šią šventę, ir įteikė padėkas mokiniams už aukštus ugdymosi rezultatus, už aktyvią sportinę veiklą, už gerą pamokų lankomumą ir 5-8 klasių tėvams, aktyviai padėjusiems progimnazijos bendruomenei. Skirmantė Petraitienė, Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo švietimo ugdymo centro atstovė, įteikė padėkas mokytojams ir mokiniams, garsinusiems progimnazijos vardą ir puikiai pasirodžiusiems olimpiadose. Vakaro metu skambėjo Urtės, 7b, ir muzikos mokytojo Tomo Kanapinsko muzikinis kūrinys, jį keitė poetinė 6b klasės kompozicija ir jausminga Saulės ir jos mamos duetu atliekama daina ,,Širdelė'', ne vieną privertusi nušluostyti ašarą. Nuotaikingą šokį ,,Pukietka'' (vadovė Vida Gilienė) pakeitė linksmas 5c klasės šokis ,,Mėlyna spalva'', paįvairintas klasės piešiniais skaidruolėse. Scenoje skambėjo 5a ir 8b klasių, pop choro, Smiltės ir Igno, 8a, atliekamos dainos ,,Kai tu šalia'', ,,Saulės miestas'', ,,Visiems mažiems ir dideliems'', ,,Laivai nutols''. Koncertą paįvairino Domanto, 7b, ir Igno, 8a, grojami muzikiniai kūriniai klarnetu ir akordeonu. Nuotaikingus šokius pristatė 6a, 7b ir 5b klasės mokiniai. 8a klasės mokiniai ir tėveliai nustebino padainuodami kartu lopšinę.
Šventę vainikavo nuostabus ir ugningas avangardinių rūbų kolekcijos pristatymas, lydimas Lotynų Amerikos ritmų( mokytoja Irina Kareivienė ir Vida Gilienė). Tegul maži ir neįvardinti darbai ir meilės kupini poelgiai puošia mūsų gyvenimą, džiugina artėjančios vasaros nuojauta...

Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Hits: 925