Išvyka į Kauną

Picture 4945Gegužės 8 d. 5b ir 5c klasių mokinių grupė (mokytojos D.Mikšienė ir R.Maselskienė) vyko į Lietuvos aviacijos lopšį – legendinį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą – muziejų. Jame mokiniai ne tik pamatė eksponatus, bet ir klausėsi gido pasakojimo, patys išmėgino jėgas lėktuvo valdymo skrydžio imitatoriuose, stebėjo piloto akrobatinį skrydį danguje.
Vėliau penktokai lankėsi Kauno ,,Girstučio'' kultūros ir sporto centre, kur vyko 8-asis mažųjų rašytojų festivalis ,,Lietuvos vaikai kuria pasakas.'' Vaižgantiečiai, taip pat kūrę pasakas, kartu su 600 dalyvių iš visos Lietuvos dalyvavo 8- ajame pasakų knygos pristatyme, apdovanojimuose, klausėsi muzikinių kolektyvų pasirodymo, stebėjo nuotaikingą Kauno lėlių teatro premjerinį spektaklį, sukurtą pagal H.K.Anderseno pasakas ,,Pasakų karaliaus teatras.'' Atvykusių vaikų šįmet laukė malonios staigmenos: kalendoriai, knygelės, saldainių lietus, sūreliai, jogurtai-kuriuos paruošė festivalio rėmėjas, mažųjų smaližių lepintojas ,,Rokiškio naminukas.''
Vaižgantiečiai, nešini 8-ąja pasakų knyga, padėkomis ir dovanėlėmis, kupini džiugios nuotaikos, išvyko namo. Anot mokinių, Luko, Tito, Dominyko, 5c, ir Emilio, Manto, Justinos, Dominykos, Eriko, Kajaus ir Dovydo,5b, kurti pasakas buvo verta.

D.Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Hits: 1017